İstanbul İş Dünyası, İstihdam Seferberliğine Destek İçin Buluştu

15.03.2019

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde düzenlenen Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği işbirliğinde başlatılan İstihdam Seferberliği kampanyası kapsamında, Haliç Kongre Merkezi’nde İstihdam Seferberliği 2019 İstanbul Buluşması düzenlendi. Yayınlanmasını istediğiniz haber, röportaj ve konu başlıklarıyla ilgili olarak bizimle dtoplus@prosentez.com adresinden temasa geçebilirsiniz.


Detaylı Bilgi

Türk Denizciliği Bodrum’da Ele Alındı

15.03.2019

İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Tamer Kıran, Haber Türk TV’de yayınlanan Noyan Doğan’ın hazırladığı ‘Bakış’ programına katılmak üzere gittiği Bodrum’da denizcilerle buluştu. Yayınlanmasını istediğiniz haber, röportaj ve konu başlıklarıyla ilgili olarak bizimle dtoplus@prosentez.com adresinden temasa geçebilirsiniz.


Detaylı Bilgi

İstihdam Seferberliği 2019

13.03.2019

Yayınlanmasını istediğiniz haber, röportaj ve konu başlıklarıyla ilgili olarak bizimle dtoplus@prosentez.com adresinden temasa geçebilirsiniz.


Detaylı Bilgi

Türkiye, Pakistan Denizaltılarına Yeni Yetenekler Kazandıracak

13.03.2019

Pakistan’ın denizaltılarına Türkiye, yeni yetenekler kazandıracak. Yayınlanmasını istediğiniz haber, röportaj ve konu başlıklarıyla ilgili olarak bizimle dtoplus@prosentez.com adresinden temasa geçebilirsiniz.


Detaylı Bilgi

Akdeniz'deki Sondaj Çalışmaları Sürüyor

12.03.2019

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, bir dizi ziyaret için gittiği Niğde’de Akdeniz’deki sondaj çalışmalarıyla ilgili konuştu. istediğiniz haber, röportaj ve konu başlıklarıyla ilgili olarak bizimle dtoplus@prosentez.com adresinden temasa geçebilirsiniz.


Detaylı Bilgi

Exposhipping Expomaritt İstanbul, Dünya Denizcilerini Buluşturacak

11.03.2019

İstanbul Uluslararası Denizcilik Fuar ve Konferansı Exposhipping Expomaritt, 15. kez Tuzla Viaport Marina’da deniz tutkunlarına ev sahipliği yapacak. Yayınlanmasını istediğiniz haber, röportaj ve konu başlıklarıyla ilgili olarak bizimle dtoplus@prosentez.com adresinden temasa geçebilirsiniz.


Detaylı Bilgi

Denizden Çıkarılan Atıklar Hayrete Düşürdü

10.03.2019

Muğla’nın Bodrum İlçesi’nde ‘Denize En Çok Mavi Yakışır’ sloganıyla yürütülen deniz dibi temizliğinde denizden çıkarılan atıklar hayrete düşürdü. Yayınlanmasını istediğiniz haber, röportaj ve konu başlıklarıyla ilgili olarak bizimle dtoplus@prosentez.com adresinden temasa geçebilirsiniz.


Detaylı Bilgi

İMEAK Deniz Ticaret Odası 7 Şubat - 6 Mart Faaliyetleri

10.03.2019

Yayınlanmasını istediğiniz haber, röportaj ve konu başlıklarıyla ilgili olarak bizimle dtoplus@prosentez.com adresinden temasa geçebilirsiniz.


Detaylı Bilgi

Tamer Kıran’dan İstihdam Seferberliğine Davet

09.03.2019

İMEAK Deniz Ticaret Odası Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda konuşan Tamer Kıran, denizcilik camiasına istihdam seferberliği çağrısında bulundu. Yayınlanmasını istediğiniz haber, röportaj ve konu başlıklarıyla ilgili olarak bizimle dtoplus@prosentez.com adresinden temasa geçebilirsiniz.


Detaylı Bilgi

İMEAK Deniz Ticaret Odası Mart Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

08.03.2019

İMEAK Deniz Ticaret Odası Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Salih Zeki Çakır’ın Başkanlığında yapıldı Yayınlanmasını istediğiniz haber, röportaj ve konu başlıklarıyla ilgili olarak bizimle dtoplus@prosentez.com adresinden temasa geçebilirsiniz.


Detaylı Bilgi
12345678910...
İMEAK Deniz Ticaret Odası